Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
ARMEYKA — виклик будь-яким умовам!
0
Укр

Відгуки про магазин

4.8
82 відгуки
Сортування:
Не вперший раз купую одяг на цьому сайті. Дуже задоволений якістю і ціною
Відповісти
Товар відповідає опису. Гарна якість. Швидко відправили. Рекомендую.
Відповісти
Бажаю Здоров'я. Купляв але взуття на даний момент тільки одне ( берці осінь - зима ), якісь дуже хороша, колір, вигляд, компактність, ще раз якість на висоті. Знаю що неможна тому зашифрую T@l@nи і збоку не стоять. Колектив дуже приємний і порадить і підкаже і ввійде в ваше становище в даний момент. Дуже Дякую Дуже Сподобались. Раджу брати. Бажаю всім приємного дня...
Відповісти
Надзвичайно якісний супровід, приємно вражений. Рекомендую🤝🫡
Відповісти
Якісне обслуговування та швидке відправлення. Товаром та сервісом задоволена.
Відповісти
Замовляв берці. Швидко відправили. Все підійшло. Рекомендую до співпраці
Відповісти
Велика подяка команді професіоналів за якісне обслуговування і швидку відправку.
Товар відпрален швидко, дякую за допомогу в підборі розміру💪👍
Відповісти
Дуже якісна та зручна на тілі!
Відповісти
Замовлення отримав,товаром задоволений!!
Відповісти
Дуже оперативна робота. Якісний товар. Молодці!
Відповісти
Отримала замовлення, берцями дуже задоволена! Продавець зв'язався швидко, усе було вирішено професійно.
Відповісти
Дякую вам за терпіння , за високий професіоналізм, дуже хороша компанія, буду вас рекомендувати колегам, та надалі працювати з вами, очікую поставок з більшими розмірами,ще раз дякую
Відповісти
Замовляв ремінь, отримав все як і хотів, стан чудовий.
Відповісти
Замовляв товар куртку і штани МТР все пішло стан товару відміний дякую.
Відповісти
Обрав та оплатив дружині кросівки, не звернувши увагу на стан (Були б/в. Народ! Звертайте увагу та роздивляйтесь - там повинні бути фото лотів). Мій пр@@б обнаружила дружина на Новій почті!!! ) Я зв'язався через сайт з підтримкой - кросіввки було поврнуто, і ніяких проблем з поверннням грошей теж не виникло!! Приємно було мати справу з Армейкой, хоч дружина і залишилась без кросівок! ))))
Відповісти
Вітаю! Замовлення отримав, дякую!
Відповісти
Задоволений персоналом та обслуговуванням. Два рази обмінював куплені куртки, на третій раз підійшла. Два рази вислухали, почули підказали. Тому дуже дякую за допомогу
Відповісти
Скажу так..
Дякую ВАМ , ОБІЙНЯВ МІЦНО КОЖНОГО З ВАС ДО ХРУСТУ.
БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!
Відповісти
Олександре, щиро дякуємо вам за такі теплі слова!
Ваша підтримка надихає всю команду. Бережіть себе і нехай усе буде добре.
Завжди чекаємо на armeyka.ua
Відповісти
Спасибо качественный сервис. Терпеливый подход к клиенту. Товары отвечают заявленным категориям
Відповісти
Андрію, щиро дякуємо за відгук!
Раді, що ви відзначили якість сервісу, уважний підхід та відповідність товарів заявленим категоріям.
Завжди чекаємо на armeyka.ua
Відповісти
Показати ще 20 відгуків
Вгору